Jesteś na stronie: QM Mentor > Strona główna
... Przymierze z przyszłością ...

Referencje

Jesteśmy członkiem Północnej Izby Gospodarczej

Lista Referencyjna


 

         W ciągu ponad 21-letniej działalności szkoleniowej przeszkoliliśmy 54 Managerów  Jakości, 224 Pełnomocników Systemów Zarządzania, 1992 Auditorów Wewnętrznych Systemów Zarządzania w ramach szkoleń otwartych oraz ponad 10 600 osób w ramach szkoleń zamkniętych.  

Szkoliliśmy przedstawicieli firm różnorodnych branż i sektorów działalności z całej Polski, pochodzących m.in. z firm:
1."GóRAżDżE" Cement S.A.
2. Przedsiębiorstwo Projektowo-Serwisowe Elektroniki, Pomiarów i Automatyki "EPA" Sp. z o.o. ze Szczecina
3. Zakłady Chemiczne "Police" SA
4. VOLKSWAGEN Motor Polska Sp. z o.o. z Polkowic
5. UNIZETO Sp. z o.o. ze Szczecina
6. Przedsiębiorstwo Budownictwa Górniczego i Energetyki "EGBUD" Sp. z o.o. z Bogatyni
7. Koszalińskie Przedsiębiorstwo Przemysłu Drzewnego "KPPD Szczecinek" S.A.
8. POLSKA żEGLUGA MORSKA ze Szczecina
9. "UNITY LINE" Sp. z o.o. ze Szczecina
10. Fabryka Maszyn Budowlanych "BUMAR - HYDROMA" S.A. ze Szczecina
11. POLSTEAM - SHORTRAMP Sp. z o.o. ze Szczecina
12. POLSTEAM - OCEANTRAMP Sp. z o.o. ze Szczecina
13. OTTENSTEN POLSKA" Sp. z o.o. z Mierzyna
14. Kombinat Cementowo - Wapienniczy "WARTA" S.A.
15. "ACAR Elektrotechnika" S.A. ze Szczecinka
16. TELZAS Sp. z o.o. ze Szczecinka
17. ELEKTROMONTAż SZCZECIN S.A.
18. HYDRO ALKUMINIUM Sp. z o .o. z Chrzanowa
19. PP-U EKO - WARK Sp. z o.o. ze Szczecina
20. LUBMOR Sp. z o.o. z Trzcianki
21. Grupa Energetyczna ENEA S.A.  Oddział Szczecin
22. SEZAMOR S.A. z Słupska
23. ELMILK Sp. z o.o. ze Szczecinka
24. BARTEC SHWARTE Sp. z o.o. z Koszalina
25. BUDIMEX POZNAŃ S.A.
26. STOLBUD GORZóW WLKP. OKNA I DRZWI S.A. Z Gorzowa Wlkp.
27. Zakład Mechaniczny "MESTIL" Sp. z o. o. z Gorzowa Wlkp.
28. LINDO-GOBEX Sp. z o.o. z Gorzowa Wlkp.
29. INSTAL S.A. ze Szczecina
30. SPB "PRZEMBUD" Sp. z o.o. ze Szczecina
31. KABEL TECHNIK POLSKA Sp. z o.o. z Czaplinka
32. DROBIMEX-HEINTZ Sp. z o.o. ze Szczecina
33. TIKKURILA BALTCOLOR Sp. z o.o. ze Szczecina
34. Spółdzielnia Pracy CHEMIK Fabryka Wyrobów Gumowych z Polic
35. PPUH "RBB-Stal" S.C. z Jarocina
36. ELTRANS z Jarocina
37. ELECTRONIC POWER & MARKET Sp. z o.o. ze Szczecinka
38. DATA SERWIS Sp. z o.o. z Warszawy
39. DOS Sp. z o.o. z Lęborka
40. PWPT ELKOMTECH S.A. z Łodzi
41. Zakłady Mięsne "AGRYF" ze Szczecina
42. PPH "GOZAMET" Sp. z o.o. Smogóry
43. POLSTEAM SHIPPING AGENCY Sp. z o.o. ze Szczecina
44. ŚWITAŁA INTERNATIONA" Zakład Przetwórstwa żywności z Redła
45. RARYTAS Sp.z o.o. ze Stargardu Szczecińskiego
46. JARO S.A. z Jaroszowa
47. Zakład Rolno-Przemysłowy "FARMUTIL" HS ze Śmiłowa
48. Fabryka Mebli Tapicerowanych CHRISTIANAPOL Sp. z o.o. z Łowynia
49. Politechnika Szczecińska
50. Akademia Rolnicza w Szczecinie
51. Allround SHIP SERVICE Sp. z o.o. ze Szczecina
52. VOBIS MICROCOMPUTER Sp. z o.o. z Lubieszyna
53. PHU "DOMUS" z Gorzowa Wlkp.
54. PBI Sp. z o.o. z Gorzowa Wlkp.
55. PW "CENTROSTAL" Sp. z o.o. ze Szczecina
56. DGG Sp. z o.o. ze Szczecina
57. Zakład Zespołów Elektronicznych "UNICON" z Białogardu
58. "BARLINEK" S.A.
59. Zakład Przemysłu Gumowego "STARGUM" ze Stargardu Szczecińskiego
60. POLCHAR Sp. z o.o. z Polic
61. "SPRI-MARCINIAK" S.A. ze Szczecina
62. Przedsiębiorstwo Budownictwa Telekomunikacyjnego "TELKAM" Sp. z o.o. z Kępna
63. "STALPRODUKT" S.A. z Bochni
64. Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. ze Szczecina
65. Przedsiębiorstwo Komunalne "NOTEĆ" Sp. z o.o. z Wielenia
66. EURO-POL Sp. z o.o. ze Szczecina
67. PLATI POLSKA Sp. z o. o. Kwidzyń
68. ZESPóŁ ELEKTROWNI "DOLNA ODRA" S.A.
69. Zakład Utylizacji Odpadów Sp. z o.o. z Gorzowa Wlkp.
70. "REEMTSMA POLSKA" S.A.
71. STAKO Zakład Wyrobów Metalowych z Słupska
72. Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji z Włocławka
73. NORATEL Sp. z o.o. z Dobrej Szczecińskiej
74. SCANWOOD ze Szczecina
75. SONION Sp. z o.o. z Mierzyna
76. AVION MEDICAL Sp. z o.o. ze Świnoujścia
77. DORA METAL Sp. z o.o. z Czarnkowa
78. Uniwersytet Szczeciński
79. FPHU "CONSALT - FOOD" z Nowego Czarnowa
80. CELIA POLSKA Sp. z o.o. z Sierakowa
81. ZUT "TELESERWIS PIŁA" z Piły
82. Zakłady Przemysłu Spożywczego z Marianowa
83. BELIN Sp. z o.o. Z Poznania
84. Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. z Goleniowa
85. PIR-Polish International Recycling Sp. z o.o. z Poznania
86. Przedsiębiorstwo Ekologiczne Usługowo-Doradcze "SEWECO" z Gryfic
87. Zakład Konserwacji Urządzeń Wodnych i Melioracyjnych z Goleniowa
88. Miejska Energetyka Cieplna Sp z o. o. z Koszalina
89. Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe "GRYF-SAT" ze Szczecina
90. A.C.E. Produkcja Elektroniki Użytkowej Sp. z o.o. z Białogardu
91. SUPRA Agrochemia Sp. z o.o. z Wrocławia
92. Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska z Kamienia Pomorskiego
93. BOSMAN BROWAR S.A. ze Szczecina
94. STENQVIST POLAND Sp. z o.o. ze Szczecina
95. Mondi Bags Mielec Sp. z o.o.
96. Mondi Bags Świecie Sp. z o.o.
97. Stocznia Pomerania Sp. z o.o.  ze Szczecina
98. Z.U.R. WIRmech s.c. z Kostrzyna n/Odrą
99. Elda - Eltra Elektrotechnika S.A. ze Szczecinka
100. ADAMED Sp. z o.o. - Czosnów k/Warszawy
101. TRANS-SAD Sp. z o.o. ze Szczecina
102. ENERGETYKA SZCZECIŃSKA S.A.
103. BARGA Sp. z o.o. z Bytowa
104. Automatika Sp. z o.o. z Polic
105. Zakład Napraw Infrastruktury Sp. z o.o. ze Stargardu Szczecińskiego
106. Miejskie Wodociągi i Kanalizacje Sp. z o.o. z Koszalina
107. DENTAL SERVICE Sp. z o.o. ze Szczecina
108. Szpital Kliniczny Nr 1 w Szczecinie
109. Wojskowe Biuro Emerytalne z Gdańska
110. Szpital Powiatowy z Goleniowa
111. Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa ze Szczecina
112. Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska ze Stargardu Szczecińskiego
113. Generalna Dyrekcja Dróg i Autostrad - Laboratorium Drogowe w Szczecinie
114. PROFI-MED - Laboratorium z Goleniowa
115. Zakład Wodociągów i Kanalizacji ze Świnoujścia
116. Dyrekcja Poczty Polskiej ze Szczecina
117. Budownictwo Hydro-Energetyka Dychów Sp. z o.o. z Dychowa
118. Pralnia Centralna Sp. z o.o. ze Szczecina
119. Grupa Energetyczna ENEA S.A.  Oddział Szczecin
120. BUD-REM Sp. J. z Polic
121. PGK Sp. z o.o. z Goleniowa
122. PGK Sp. z o.o. z Koszalina
123. Laboratorium Diagnostyczne LAB-MED z Koszalina
124. Zakład Elektryczno-Metalowy BOEM z Trzebiatowa
125. ZOZ MSWiA z Koszalina
126. Szczecińskie Zakłady Zbożowo Młynarskie PZZ S.A.
127. ALUMET Sp. z o.o. z Daleszewa
128. Pomorska Akademia Medyczna- Zakład Medycyny Sądowej w Szczecinie
129. Findlay Polska Sp. z o.o. z Tomaszowa Mazowieckiego
130. REPROSERWIS Usługi Graficzne Sp. z o.o. z Suchego Lasu
131. Wojskowa Przychodnia Specjalistyczna z Gubina
132. Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. z Zielonej Góry
133. ADAR Sp. z o.o. z Gdańska
134. COMgraph Sp. z o.o. ze Szczecina
135. PPD POLTAREX Sp. z o.o. z Lęborka
136. GASTROMEX S.C. z Gryfina
137. ZP-H FABEX z Wałcza
138. PHU-MAURO ze Szczecinka
139. Hurtownia "BYK" ze Szczecina
140. Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. ze Złocieńca
141. VOLKSWAGEN Elektro-Systemy Sp. z o.o. z Gorzowa Wlkp.
142. BUMAS Sp. z o.o. ze Stargardu Szczecińskiego
143. PHP SYSTEM ELEKTROTECHNIK z Czaplinka
144. Szpital Powiatowy z Wałcza
145. Wytwórnia Lodów JAŚ z Koszalina
146. NOWORIM Sp. z o.o. z Nowogardu
147. PPU PORT RYBACKI GRYF Sp. z o.o. ze Szczecina
148. FAMED Sp. z o.o. Stolno
149. Zachodniopomorski Urząd Wojewódzki
150. Chłodnia Szczecińska Sp. z o.o.
151. P.P.H.U. AMIDA z Jastrowia
152. Towarzystwo Wiedzy Powszechnej - Oddział Regionalny Szczecin
153. Zakład Przemysłu Mięsnego z Pyrzyc
154. Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie
155. Zakład Energetyczny Szczecin Oświetlenie Ulic Sp. z o.o.
156. KEMA Sp. z o.o. ze Szczecina
157. Pracownia Projektowa PROGAZ-PP S.C. ze Szczecina
158. FENIKS ze Szczecina
159. PPHU "ROKO" z Gdańska
160. Dan Casing Poland Sp. z o.o. ze Szczecina
161. AIKON Zakład Produkcyjny ze Szczecina
162. Przedsiębiorstwo Napraw Infrastruktury Sp. z o.o. z Warszawy
163. ThyssenKrupp Energostal S.A. z Torunia
164. RAB JAżYNIEC Sp. J. z Jażyńca
165. Blue Seven Sp. z o.o. ze Szczecina
166. CENTROSTAL TORUŃ S.A.
167. Miejskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o. z Kołobrzegu
168. VOLKSWAGEN Poznań Sp. z o.o.
169. LABUD-BARG Spółka z o.o. ze Szczecina
170. ZRK DOM Sp. z o.o. z Poznania
171. Mostostal Siedlce S.A. Budownictwo "Przembud" ze Szczecina
172. SYSTEM-ELEKTRO-TECHNIK Sp. z o.o. z Okonka
173. Spółka Wodna "MIĘDZYODRZE" ze Szczecina
174. Urząd Morski w Szczecinie
175. DREWEX Sp. z o.o. z Mieszkowic
176. GRIZZLY Sp. z o.o. ze Stargardu Szczecińskiego
177. Stocznia Szczecińska Nowa Sp. z o.o.
178. EUROPA-SYSTEMS Sp. z o.o. ze Szczecina
179. Multimedia Polska Sp. z o.o. Warszawa
180.  PPC GRYF S.A. ze Szczecina
181. EURO-COMFORT Sp. z o.o. z Leszna
182. Komenda Wojewódzka Straży Pożarnej ze Szczecina
183. CENTRUM Elektrotechnika Instalacje Serwis Sp. z o.o. z Polic
184. PKP Przewozy Regionalne Sp. z o.o. z Warszawy
185. JEDYNKA S.A. z Opola
186. POOL-SPA Sp. z o.o. z Gryfic
187. Biomet Manufacturing Polska Sp. z o.o. ze Stargardu Szczecińskiego
188. Dentex Sp. z o.o. z Opiesina
189. MIFAM S.A. z Milanówka
190. LINK Sp. z o.o. z Wiązowni
191. GWARANT Agencja Ochrony i Detektywistyki Sp. z o.o. z Opola
192. FOSFAN S.A. ze Szczecina
193. Transtech Sp. z o.o. z Polic
194. ORTIS S.A. z Bydgoszczy
195. ARTIS ID S.A. z Bydgoszczy
196. DNHS Poland Sp. z o.o. ze Szczecina
197. Zarząd Morskich Portów Szczecin-Świnoujście
198. Drukarnia Poznańska Sp. z o.o. z Poznania
199. PROFI-DATA Sp. z o.o. ze Szczecina
200. Przedsiębiorstwo Komunalne "KOMES" z Rypina
201. BIS MainServ Sp. z o.o. z Warszawy
202. DREWPOL Sp. z o.o. z Osiny
203. Cargo69 Internationale Spedition Sp. z o.o. ze Szczecina
204. STABOS Sp. z o.o. ze Szczecina
205. TRAIN-ELECTRIC Sp. z o.o ze Szczecina
206. RIMASTER POLAND Sp. z o.o. z Czaplinka
207. GRYFMED S.C. z Gryfic
208. SANDVIK BAILDONIT S.A. z Katowic
209. MONT-STAL Sp.z o.o. z Polic
210. ABA Papier Int. Sp. z o.o. Zakład Produkcyjny z Komarowa
211. STALKON Sp. z o.o. z Polic
212. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Wągrowcu
213. YAXA TECH z Przecławia
214. LUCKY UNION FOODS-EURO Sp. z o.o. ze Szczecina
215. Zakład Budżetowy-Ogród Dendrologiczny w Przelewicach
216. Zachodniopomorskie Centrum Onkologii w Szczecinie
217. Inspektorat Ochrony Środowiska w Szczecinie
218. ZPH-U OKA z Przecławia
219. Szpital Powiatowy z Wągrowca
220. ROLSPED Sp. z o.o. ze Szczecina

221. ICT Poland Sp. z o.o. z Kostrzyna
222. KK Electronic Polska Sp. z o.o. ze Szczecina
223. PESA S.A. z Bydgoszczy
224. Dom Pomocy Społecznej w Brzezinach
225. KE-DOLNA ODRA 

226. BRAT-MET Sp. z o.o. ze Zwolenia
227. Saint-Gobain Sekurit HANGlas Polska Spólka z o.o. z Żar
228. Frenoplast Sp. z o.o. z Wołomina

229.Centrum Rehabilitacji Osób Chorych na Stwardnienie Rozsiane z Bornego Sulinowa
230. Zakład Aparatury Medycznej GRYFMED z Gryfic
231. HIS Poznachowski Sp. z o.o. z Gorzowa Wlkp.
232. SMiOC Freoplast SA ze Szczytna
233. Ferroplast ze Świdwina
234. BETOTEST POLSKA Sp. z o.o. ze Szczecina
235. Zakład Elektromechaniczny ELKOM z Renic
236. Odlewnia Żeliwa Bydgoszcz Sp. z o.o.
237. SWEDWOOD  Zakład Produkcyjny w Resku
238. POLCHAR SP. Z O.O.  z Polic
239. BLIRT Sp. z o.o. z Gdańska
240. Urząd Marszałkowski w Szczecinie
241. UniCredit Business Partner Oddział Szczecin
 
242. MBF Sp. z o.o. z Tczewa
243. LUBEX Jan Władyka ze Szczecina
244. INFRA-PORT Sp. z o.o. ze Szczecina
245. POLSKIE TERMINALE S.A. ze Szczecin
246. Okręgowy Urząd Miar ze Szczecina
247. Terminal Promowy Świnoujście Sp. z o.o.
248. Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście S.A.
249. Thubes International Sp. z o.o. z Poznania
250. PRES-CON Kozielice
251. KRASPOL S.C. Dołuje

252. Chemical Alliance Polska Sp. z o.o.
253. PORT RYBACKI Gryf Szczecin
254. FIRE SERVICES SYSTEMS Szczecinek
255. HURTOSTAL 2 Sp. z o.o. Szczecin
256. Faserplast Poland Sp. z o.o. Słupsk
257. MURGRABIA Sp. z o.o.  Szczecin
258. Prime Construction Szczecin
259. Grupa Azoty Tarnów SA
260. Rail-Bohamet Sp. z o.o. Ciele
261. Habia Cable Sp. z o.o. Lubieszyn

 

 

Wyślij zapytanie

Dane adresowe


Ośrodek Badań i Rozwoju Jakości QM Mentor Sp. z o.o. 70-737 Szczecin, ul. Chojnicka 60

Copyrights © 2007 QM Mentor. Web Design